DUYURULAR

İNSANSIZ ve OTONOM KARA ARAÇLARI (İKA) GELİŞTİRME YARIŞMASI
Jüri değerlendirme sonucunda yarışmaya hak kazanan takımlar.

ÖĞRENCİ ve BAĞIMSIZ

# Proje İsmi Görevi İsim Kategori Şehir
1 PRJ-2018-000204 - SUBÜ OTOROB Takım üyesi Ahmet Tarık Oğuzman Öğrenci Sakarya
Danışman Dr. Öğr. Üyesi Barış Boru
Takım üyesi Ali Armağan
Takım üyesi Mehmet Haktan Deniz
2 PRJ-2018-000319 - OtonomV1 Takım Kaptanı Ziya Uygar Yengin Bağımsız İstanbul
Takım üyesi Aykut Özdemir
Takım üyesi Ege Kural
3 PRJ-2018-000324 - Kızagan - Otonom İnsansız Kara Aracı Takım kaptanı Kaya Mustafa ARIBAŞ Bağımsız İstanbul
Takım üyesi Serhat Şimşek
4 PRJ-2018-000315 - Triprox v2 Takım kaptanı Ufuk Çakar Öğrenci Ankara
Danışman Dr. Dinçer Gökçen
Takım üyesi Ali Atakan Kartlı
Takım üyesi Ahmet Vehbi Genç
Takım üyesi Tarık Işıldar
Takım üyesi Ayşe İdman
5 PRJ-2018-000184 - BİPROX V2 Takım kaptanı Kaan Arı Öğrenci Ankara
Danışman Prof. Dr. Atila Yılmaz
Takım üyesi Muhammet Baki Almacı
Takım üyesi Yusuf Yiğitbaşı
Takım üyesi Volkan Ün
Takım üyesi Şehri Niran Şit
6 PRJ-2018-000346 - İNSANSIZ VE OTONOM KARA ARAÇLARI Takım kaptanı EMRE DEMİRTEN Öğrenci İstanbul
Danışman Dr. Mehmet Kamil Tulga
Takım üyesi M. Cihad Turan
Takım üyesi Doğukan Zorluoğlu
Takım üyesi Kemal Özer
Takım üyesi Uğur Can Aşkın
7 PRJ-2018-000347 - VRD 7000 Takım kaptanı Yasin UZUN Öğrenci İstanbul
Danışman Arş. Gör. Onur Can Kurban
Takım üyesi Muhammed Emrullah Karasu
Takım üyesi Nurettin Abacı
Takım üyesi Abdurrahim Semiz
Takım üyesi Furkan Korkmaz
8 PRJ-2018-000186 - Otonom Arazi Platformu(OTAR) Takım kaptanı Tuna kınacı Bağımsız Eskişehir
Takım üyesi Nevzat Güven
Takım üyesi Hasan Sezgin
Takım üyesi Berkan Aydın Furkan
Takım üyesi Furkan Mert Şentöregil
9 PRJ-2018-000309 - İnsansız Kara Aracı (İKA) Takım kaptanı Halil AKBULUT Öğrenci Kayseri
Takım üyesi Abdulsamet Kılıç
Takım üyesi Fırat Doğan
Takım üyesi Mehmet Kaan Karabulut
Takım üyesi Burak Doğukan Dağlı
Danışman Doç. Dr. Alper Baştürk
10 PRJ-2018-000180 - TOSBA-A V1 Takım kaptanı Muhammed YILMAZ Bağımsız İstanbul
Takım üyesi Nurullah Enes Salman
11 PRJ-2018-000125 - Karakar-2 Takım kaptanı İsmail YEŞİLYURT Öğrenci İstanbul
Takım üyesi Burak Yeşilyurt
Takım üyesi Bekir Keskin
Takım üyesi Uğur Selim Özen
Danışman Doç Dr. Aydın Yeşildirek
12 PRJ-2018-000337 - Zeyrek Otonom İnsansız Kara Aracı Takım kaptanı Talha ÖZ Öğrenci Sakarya
Danışman Öğr. Gör. Yüksel Yurtay
Takım üyesi Selim Bayrak
Takım üyesi Anıl Yıldız
Takım üyesi Aytuğ Özçavdar
Takım üyesi Adem Çelik
13 PRJ-2018-000087 - İTÜ Racing Takım kaptanı Ömer Sefa Öztürk Öğrenci İstanbul
Takım üyesi İhsan Soydemir (?)
Takım üyesi Barkın Güler
Takım üyesi Çağrı Can Sürmeli
Takım üyesi Ömer Demirci
Danışman Öğr. Gör. Ali Bahadır (?)
14 PRJ-2018-000300 - EslemNur Takım Kaptanı Yunus Emre Altınışık Öğrenci Niğde
Takım üyesi Muzaffer Efe Altınışık
Takım üyesi Muhammed Güçkıran
Takım üyesi Salih Enes Tek
Takım üyesi Mesut Potuk
Danışman Dr. Öğr. Üyesi Remzi İnan
15 PRJ-2018-000370 - İNSANSIZ/OTONOM KARA ARAÇLARI Takım Kaptanı Ahmet Mustafa KÖŞ Öğrenci Gaziantep
Takım üyesi Kubilay Kerti
Takım üyesi Gizem Feyyadoğlu
Takım üyesi Ferit Dekmen
Danışman Dr. Öğr. Üyesi Ali Kılıç
16 PRJ-2018-000328 - GÖKOVADİ Takım Kaptanı KADİR BAYRAM Bağımsız Eskişehir
Takım üyesi Barış Tatar
Takım üyesi Mustafa Çağatay Çobanoğlu
17 PRJ-2018-000331 - TepeGöz İKA Takım kaptanı Mahmut Öztoprak Öğrenci Bolu
Danışman Doç Dr. Kemal Polat
Takım üyesi Zübeyr Tonkuş
Takım üyesi Yunus Emre Şahin
Takım üyesi Fatih Koca
Takım üyesi Çağatay Yıldırım
18 PRJ-2018-000181 - Kara Aracı Takımı Takım kaptanı Mehmet Akif Özkanoğlu Öğrenci İstanbul
Takım üyesi Muhammed Emin Topuz
Takım üyesi Mehmet Sait Eroğlu
Takım üyesi Mehmet Murat Enes Soltekin
Danışman Arş. Gör. Abdurrahman Yılmaz
19 PRJ-2018-000334 - İNSANSIZ/OTONOM KARA ARAÇLARI Takım kaptanı Miraç Talha Ünlü Öğrenci Adana
Danışman Yrd. Doç. Dr.Durmuş Ali Bircan
Takım üyesi Kayhan Kurul
Takım üyesi Metin Ünlü
Takım üyesi Denis Kaynar
Takım üyesi Faruk Deveci
20 PRJ-2018-000293 - Hexagon İnsansız Kara Aracı Takım kaptanı Kaan Kutay ÖZMEN Bağımsız Ankara
Takım üyesi Eyüp Tunahan Öztürk
Takım üyesi Muhammet Emin Şahin
Takım üyesi Furkan Nedim Erdal
21 PRJ-2018-000275 - Hegza-v1 Takım kaptanı Erkam Dutoğlu Bağımsız Tokat
22 PRJ-2018-000362 - Spektrum 7 Takım kaptanı Alparslan ERBAŞ Öğrenci Kayseri
Takım üyesi MEHMET TEVFİK YÜKSEL
Takım üyesi HALİL İBRAHİM SABUR
Takım üyesi ERDOĞAN SEFA DEDE
Takım üyesi FURKAN BUĞRA DÜZLER
Danışman Prof. İbrahim Develi
23 PRJ-2018-000292 - Otonom Kara Aracı Geliştirme Takım kaptanı Alptuğ İbrahim Öksüz Bağımsız Ankara
Takım üyesi Turan Sarıtaş
Takım üyesi Omar Almkahal
24 PRJ-2018-000327 - Winovative Dragon Takım kaptanı Serdar Çağlar Öğrenci Ankara
Takım üyesi Nida Aykut
Takım üyesi Mert Eren Kandilli
Takım üyesi Atakan Durmaz
Danışman Araş. Gör. Ferhat Gölbol
25 PRJ-2018-000285 - İnsansız ve Otonom Kara Araçlar񊣇tirme Yarışması Takım kaptanı Ali GÖZÜKARA Öğrenci Trabzon
Takım üyesi Ahmet Birlik
Takım üyesi Adem Cemil Yalçın
Takım üyesi Enes Bıyık
Takım üyesi Recep Tayyip Yıldırım
Danışman Dr. Öğr. Üye. Mehmet Öztürk
26 PRJ-2018-000281 - El-Cezeri Takım kaptanı MUHAMMED LÜTFİ TIRABZON Bağımsız Düzce
27 PRJ-2018-000345 - EGEİK İKA Takım kaptanı İbrahim Kağan Bilge Öğrenci İzmir
Danışman Prof. Dr. İbrahim Etem Saklakoğlu
Takım üyesi Berke Buzdemir
Takım üyesi Sercan Yavuz
Takım üyesi Göksenin Gözde
Takım üyesi Safa Doğukan Kütük
28 PRJ-2018-000295 - ERU ÖNCÜ Takım kaptanı Emre Ünal Öğrenci Kayseri
Takım üyesi Ramazan Celep
Takım üyesi Enes Yavuz
Danışman Dr. Araş. Gör. Erdem Arslan
29 PRJ-2018-000289 - ERU HAZAR Takım kaptanı İlker Ercan Öğrenci Kayseri
Takım üyesi İrfan Yapıcı
Takım üyesi FURKAN KARAKÖSE
Danışman Dr. Arş. Gör. Erdem Arslan

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ İŞLETMELER

# Proje İsmi İsim Kategori Şirket Adı Şehir
1 PRJ-2018-000297 - İNZİBOT II İSMAİL MUSTAFA ENGİZ Küçük İşletmeler Mobirob Ar-Ge Yazılım Müh. Medikal İmalat Danışmanlık Paz. San ve Tic. A.Ş. Ankara
2 PRJ-2018-000063 - Kaşif Robot SIRMA YAVUZ
ERKAN USLU
Küçük İşletmeler Polonom Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul
3 PRJ-2018-000283 - Bermuda otonom insansız kara aracı MASOUD LATIFINAVID
MATİN GHAZİANİ
ENİS YAŞAR
HAMED TANABI
Küçük İşletmeler Tulpar Arge Savunma ve Mühendislik Teknolojileri A.Ş. Ankara
4 PRJ-2018-000057 - Metristepe Kaşifi AKIN ERKAN Küçük İşletmeler Şahıs Şirketi - Akın Erkan Bilecik
5 PRJ-2018-000066 - BAYKUŞ - Otonom Haritalama ve Muhaberat Aracı Eyüp Samet Kütük
Armağan Arslan
Küçük İşletmeler Leo Mühendislik Ltd. Şti. İstanbul